Vitrin Ürünleri
ozon jeneratörü devvsis
İlan Sahibi

İlan Bilgileri

İlanı Paylaş

İlan Açıklaması

MANTAR ODASI NEMLENDİRME

Kültür mantarı yetiştiriciliğinde sıcaklık ,nem ve havalandırma en önemli ekolojik faktörler olup verim ve kaliteyi büyük ölçüde etkilemektedir.
Mantar misellerinin gelişebilmesi için en uygun olan sıcaklık 23-25’’ derece dir.Daha düşük sıcaklıklarda misellerin gelişmesi yavaşlamakta,fakat canlılıklarını sürdürmektedirler.Ancak misellerin üst değer olan 30 derecede gelişmesini tamamen durduran miseller 35 derecenin üzerinde ölmektedirler.
Mantar hasat döneminde oda içi nisbi nem %80-90 olmalıdır.Nemin azalması durumunda toprak yüzeyi kurur ve verim düşer. DEVVSİS nemlendirme ile mantar odalarında daima aynı nem oranını koruyabiliriz.
ARAYIN SORUNLARINIZI ÇÖZELİM

OZON JENERATÖRÜ

Ozon (O3) atmosferdeki ozon tabakasını oluşturan bu gaz, üç oksijen atomundan oluşur. Sıcaklıkla birlikte oksijene dönüşen ozon gazı depolanamadığı için üretildiği anda kullanılması gerekir.
 Ozon, oksidasyon gücü çok yüksek olan bir gazve bilinen en kuvvetli dezenfektandır. Yüksek oksidasyon kuvveti, ozonun bakterilerin tahribatında tam etkin bir rol oynamasına sebep olur. Ozonla suyun takriben 4 - 10 dakikalık teması, dezenfeksiyonu sağlar. Yaklaşık 0.1 - 0.5mg/lt ozon, hemen hemen tüm bakterileri öldürür. Ozonun dezenfeksiyon süresi,aynı şartlar altında klorunkinden 3125 defa daha fazladır.

Meyve ve sebzelerin yüzeyindeki bakterileri yok eder, zirai ilaçların etkisini ortadan kaldırır.

Mikrop, Virüs, Bakteri, Spor, Kist, Koliform, Mantar, Salmonella gibi insan sağlığına zararlı mikroorganizmaları hücre zarını yırtarak yok edilmesini sağlar. Kimyasal temizleme ve dezenfektasyon maddelerinden farkı; Ozonun tamamen doğal olması,hiçbir atık madde bırakmamasıdır.

  KASAP İÇİN SOĞUK ODA – CAMEKANLI SOĞUK ODA – HAVA
PERDESİ – MANTAR ÜRETİMİNDE NEMLENDİRME VE ISI KONTROL – OTOMASYON UZAKTAN ,KONTRO L,UZAKTAN İZLEME – SÜTLÜK REYONU – MARKET DOLABI –  – SOĞUK ODA – KASAP DOLABI – MANTARHANE NEMLENDİRME – ÇİÇEK KÖKLENDİRME KABİNİ – BİTKİ KÖKLENDİRME KABİNİ,ODASI – İKLİM KABİNİ – OZON JENERATÖRÜ – SOĞUK HAVA DEPOLARINDA, NEMLENDİRME – YEŞİLLİK SULAMA – MANAV REYONU SULAMA – SİSLEME SİSTEMLERİ –ŞARKÜTERİ DOLABI   – ISITMA – SOĞUTMA –SERİNLETME – NEMLENDİRME – SOĞUK HAVA DEPOSU OTOMASYONU –

 

 

 

 

Benzer Ürünler